Hakkımızda

Tatil Hattı

Türkiye'de tatil denince, en kaliteli ve sorunsuz hizmeti alacağınız, hızlı çözüm bulacağınız, her biri alanında uzman ve uzun yıllar turizm sektöründe büyük çalışmalara imza atmış profesyonel kadrosu ile unutulmaz bir tatil keyfi yaşamanız için çalışan Tatil Hattı her tatilinizi mükemmel bir anıya çevirmek için hizmetinizdedir.

...

İstanbul merkezli şirketimiz başta İstanbul olmak üzere, Bodrum, Marmaris, Fethiye ve Antalya'da düşlediğiniz tatiliniz için bölgelerdeki profesyonel ekipleri ile yerinde ve anında hizmet vermektedir. Birbirinden güzel mavi yolculuklar, mükemmel günlük kiralık yatlar, araç kiralama ve özel havaalanı transferleri ile tatilinizi geçireceğiniz bölgedeki lokal tur ve aktivitelere ulaşabileceğiniz Tatil Hattı sistemleri müşteri memnuniyetine önem veren, hızlı ve kusursuz çözüm üreten genç ve dinamik yapısı ile sizlere hayallerinizdeki tatili vaad etmektedir.

...

1998 yılından bu yana sektörün lider şirketlerinde, alanında uzman olarak çalışmalarına devam etmiş kadromuz, 2016 yılında müşterilerine farklı bir tatil deneyimi yaşatmak amacı ile Tatil Hattı sisteminde birleşmiş ve güçlü altyapısı ve modern sistemleri ile hızla bir başarı elde etmiştir.